Ankara Camcı - Cam İmalatı - Tamiri

Cam Menfez Deliği Açma

Günümüzde evimizde kullandığımız doğalgazın sızıntı veya bacadan rüzgârın zehirli gazın geri tekmesiyle birçok can kaybı ve yaralanma gerçekleşmiştir. Bu olayların sık sık yaşanması yetkilileri harekete geçirmiş kombi, ocak ve şofbenlerin bulunduğu yerlerdeki camlarda hava geçirgenliği sağlamak amacıyla cam menfez delikleği açma veya diğer adıyla Ankara cam menfez deliği açma deliklerinin açılması zorunlu hale gelmiştir.

Bu Ankara cam ventilasyon deliklerinin açılmasındaki asıl amaç hava geçirgenliği sağlayarak bize daha güvenli bir ortam sunmaktır.

Önceden Ankara cam ventilasyon deliğinin olup olmaması zorunlu değilken şu anda yaşanan yaralanma ve ölüm vakalarından sonra bu çok sıkı denetlenmekte ve bu cam menfez deliğinin olmadığı yerlerde ilgili kişilerce doğalgaz kullanımı yasaklanmakta ve saat mühürlenmektedir.

Ankara Camcı uzman usta kadrosu ile ısıcam, tekcam ve cam balkon camlarına özel cam ventilasyon deliği açma aletiyle bu delikleri açmakta ve menfez kapağını takmaktadır.

Böylelikle bulunduğumuz alan daha güvenli ve konforlu hale gelmektedir.

 

Ankara cam: her türlü cam değişimi, cam ventilasyon deliği, cam menfez deliği, cam havalandırma deliği, cam balkon menfez deliği acma ve cam balkon yapımı, winsa pvc yapımı ve her türlü tamirat işleriniz için uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

 

 

TOP